jiné

Pohádky

12. března 2013 v 10:09

Máte rádi pohádky?
Pokud ano, tak si můžete přečíst nějakou na blogu Fleru.
Zajímavé na těchto pohádkách je to, že jsou ilustrovány rukodělnými výrobky, někdy si v pohádkách zahrály i panenky barbie, které znáte z mého blogu (Arabela, Lucy...)
image

Seznam snů

26. července 2012 v 17:51
Na několika blozích jsem narazila na články nebo přehledy toho, jaké panenky si chtějí sběratelky pořídit nebo se budou snažit je získat.

Úvod

25. března 2012 v 20:00 | Iva
Ahoj,
jmenuji se Iva.
Jako malá holka jsem si ráda hrála s panenkami Barbii, i když těch pravých od Mattela jsme zase doma tolik neměli. Tehdy nám pro ně oblečení šila především mamka, nějaké pokusy jsme se ségrou dělaly i my (v mém případě se skutečně jednalo pouze o pokusy).
To, že spousta sběratelek (a sběratelů) představuje svoji sbírku a píše blogy, mě inspirovalo k tomu, že jsem se rozhodla o něco podobného. Ale nejsem sběratel, pouze bych se jím jednou ráda stala.
V poslední době jsem se začala zajímat o Barbie především pod vlivem toho, že moje sestra šije oblečky na Barbie a nabízí je na Fleru. http://www.fler.cz/zbozi?ucat=141706
Většina fotek je se šaty, které byly ušity sestrou nebo kdysi mojí mamkou, kupovaných je opravdu jen zlomek. Počet panenek je omezený, ale kostýmů nikoli Usmívající se
Budu ráda, když nahlédnete do fotogalerie. Barbie jsou velmi trpělivé modelky, takže je radost je fotit.
 
 

Reklama